Zeytinburnu Nakliyat – 0 532 632 00 45

Zeytinburnu Nakliye

Ev taşımak düşünüldüğünden çok daha zahmetli ve çok daha riskli bir işlemdir. Sorunsuz ve yüksek maliyetlerin olmadığı bir taşınma için imece usulü yöntemler yerine kurumsal ve profesyonel çözümler tercih edilmelidir. Eşyalarınızın zarar görmediği, ciddi aksamaların meydana gelmediği ve tabii ki düşük maliyetli bir taşınma ancak taşımanın profesyonel kişilerce gerçekleştirilmesiyle mümkün olur. Kurumsal evden eve nakliyat hizmetini kullandığınızda, nakliye aracı bulma ya da eşyaları paketlemek için koli aramak gibi oldukça meşakkatli ve yorucu işlemlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Zeytinburnu nakliyat olarak hem bireysel hem de kurumsal eşyalarınızın güvenle yeni adreslerine nakliyesi için profesyonel standartlarda işlemler gerçekleştiriyoruz.

 Hali hazırda kurulu olan düzeni tümüyle değiştiren ve birden fazla riski ortaya çıkartan taşınma sürecinin ehil yani uzman kişiler tarafından yapılmaması, eşyalarınız için çok ciddi problemlerin meydana gelmesini kaçınılmaz kılar. Çünkü eşyalarınız için güvenli olmayan taşıma yöntem ve araçları kullanılan imece usulü taşımalarda, deneyimsiz kişilerce eşyalarınıza ciddi zararların verilebilmesi söz konusu olur. Bu durum daha ekonomik bir taşınma maksadıyla çıkılan yolda çok daha ciddi maliyet ve hatta ciddi mağduriyetlerle karşı karşıya kalmanız sonucunu doğurur. Buna karşın profesyonel nakliyat hizmetlerini kullandığınızda, taşınma sürecine ilişkin hiçbir işlemle siz uğraşmadığınız gibi her bir işlem teknik gerekliliklerine uygun şekilde gerçekleştirilir. Böylelikle güvenli, sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde yeni adresinize taşınmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Nakliyat hizmetlerinde kurumsal çözümleri tercih ederek, hem sorunsuz hem de eşyalarınız için güvenli bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz. Nakliyat hizmetlerinin en sık kullanıldığı alan ev taşımacılığıdır. Kiracı olmak, yeni bir ev satın almak veya yaşam koşullarındaki değişiklikler nedeniyle evinizi taşımak zorunda kalabilmeniz çok doğaldır. Herkesin hayatının belirli döneminde gerçekleştirmek zorunda kalabileceği ev taşıma konusunda günümüzde profesyonel çözümler sunuluyor.

Eski usul ev taşıma yöntemlerinin oluşturduğu sorunları ortadan kaldıran, daha iyi ve daha kaliteli koşullarda taşınmanızı sağlayan kurumsal evden eve nakliyat hizmetleri bulunuyor. Zeytinburnu nakliyat firması olarak uzun yıllardır Zeytinburnu ve çevre ilçelerinde bu alandaki ihtiyaçlara profesyonel standartlarda yanıt veriyoruz. Uluslar arası standartlara uygun olarak dizayn ettiğimiz nakliye altyapımız ile tüm ev eşyalarınızın güvene yeni adreslerine ulaştırılması sorumluluğunu üstleniyoruz.

Firmamız, taşıdığı eşyaların sizin için hem maddi hem de manevi yönden mevcut olan değerinin bilincindedir. Tüm taşıma işlemlerini de buna göre şekillendirerek, tıpkı kendi eşyalarımız taşırken gösterdiğimiz hassasiyet ve özeni göstererek, eşyalarınızı yeni evinize taşıyoruz.

İki farklı adres arasında gerçekleştirilen evden eve nakliyat hizmetlerinde oluşturduğumuz kalite standartlarıyla uluslar arası taşımacılık koşullarından yararlanabilmenizi sağlıyoruz. Zeytinburnu nakliyat firmamız hem İstanbul içi hem de Türkiye geneline gerçekleştirdiği ev taşımacılığı hizmetleriyle başarı ve kalitesini somut bir şekilde kanıtlamıştır.

Zeytinburnu Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Her geçen gün hızla gelişmeye devam eden modern teknolojinin getirdiği tüm kazanım ve avantajları hizmetlerimize başarıyla entegre ediyoruz. Global ölçekte sektörümüzle ilgili tüm yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek, sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla hizmet altyapımıza entegrasyonunu sağlıyoruz. Zeytinburnu asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerimizde bu doğrultuda Zeytinburnu gibi nüfusun yoğun olmasına istinaden yüksek katlı yapılaşmanın yüksek seviyede olduğu ilçede en iyi ve en güvenli koşullarda taşınma imkanını sağlayabiliyoruz. Zeytinburnu nakliyat olarak sunduğumuz asansörlü nakliyat çözümlerimiz sayesinde yüksek katlı binalarda oturmanız veya yüksek katlı binalara taşınmanız ciddi bir sorun olmaktan çıkıyor.

Zeytinburnu asansörlü nakliyat sistemlerimiz sayesinde taşındığınız binada asansör olmasa da eşyalarınız hem hızlı hem de güvenli bir şekilde nakliye edilebilmektedir. Eski adresinizde veya yeni adresinizde asansör olmaması veya asansör olsa da taşımada kullanılamaması durumunda eşyalarınızın yüksek katlardan merdivenlerden indirilmesi gibi bir durumun söz konusu olmaması asansörlü nakliye araçlarımızla mümkün oluyor. Yüksek katlı binalardan asansörsüz yapılan yükleme/indirme işlemleri eşyalarınız için ciddi güvenlik riskleri meydana getireceği gibi taşıma sürecinin de uzamasına neden olur. Bu nedenle Zeytinburnu ilçesinde sunduğumuz asansörlü evden eve nakliyat çözümlerimiz, taşımanızı kolaylaştırıyor.

Asansörlü nakliye araçlarımız sayesinde evinizin dış cephesine modüler/portatif asansör kurulumu gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın balkon veya cam üzerinden indirildiği/yüklendiği taşıma sistemi eşya güvenliği en yüksek seviyede sağlanabiliyor. Ayrıca eşyalarınızın indirme/yükleme işlemleri de çok daha hızlı bir şekilde tamamlanabiliyor. Zeytinburnu nakliyat firmamız tarafından sunulan asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sayesinde kaçıncı katta oturduğunuz veya kaçıncı kata taşındığınız fark etmeksizin güvenle taşınabilirsiniz.

Zeytinburnu Ofis Taşımacılığı

Nakliyat hizmetlerini kurumsal alandaki kullanımı en az evden eve nakliyat kadar büyük önem taşır. Ofis ve işyeri gibi kurumsal kullanım gerçekleştirilen alanlarda yer alan kurumsal eşyaların güvenle taşınabilmesi de ancak profesyonel çalışmayla mümkün olur. Zeytinburnu nakliyat firması olarak ilçe ve il genelindeki tüm ofislerin taşınma işlemlerinin sorumluluğunu üstleniyoruz. Deneyimli ve uzman kadromuz ile taşımacılıktaki kurumsal eşyaların nakliyesine ilişkin tüm koşulları en yüksek kalite standartlarına uygun olarak karşılıyoruz. Özellikle ofislerde kullanılan tüm mobilya, ofis teknolojileri ve diğer ürünlerin sorunsuzca taşınmasında en yenilikçi nakliye sistem teknolojilerini kullanıyoruz.

Zeytinburnu ofis taşımacılığı hizmetlerimizde ofis çalışma verimliliğini dikkate alarak, taşınmaya bağlı ofisteki çalışmaların uzun süre durmamasını sağlıyoruz. Böylelikle uzun süreli çalışmaya engel teşkil eden nakliye sürecinin yaratacağı mağduriyetlerinde önlenebilmesini sağlıyoruz. Bu doğrultuda da Zeytinburnu nakliyat firmamızın uzman taşıma personelleriyle, ofisinizi çalışma saatleri dışında olacak şekilde taşıyoruz. Böylelikle ofisinizin çalışma verimliliğinin taşınmadan en minimum şekilde etkilenmesini sağlıyoruz.

Ofis mobilya, cihaz ve gereçlerinin nakliyesinde özelliklerine uygun şekilde hareket ediyoruz. Ofisinizde kullandığınız mobilya ve cihazları tanıyan, taşıma usul gerekliliklerine dair bilgi ve deneyim sahibi taşıma personellerimizce çalışma saatleri dışında süratle taşımayı tamamlıyoruz. Ofis taşımacılığında standart olarak 1 gün olan taşıma süresi, şehirlerarası ofis taşımacılığı için 2 gün olarak belirlenir.

Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Taşınma, hem bireysel hem de kurumsal olarak karşılaşılabilecek son derece olağan durumlardan birisidir. Eski dönemlerde taşınma sürecinin uzun sürmesi, eşyaların zarar görmesi gibi pek çok olumsuz etkenler söz konusuydu. Ancak günümüzde tamamen kurumsal ve profesyonel standartlara uygun olarak ehil kişilerce uygulanan taşınma işlemlerinde bu tip sorunlar söz konusu değildir. Zeytinburnu nakliyat olarak deneyimli ve uzman ekibimiz, modern nakliye altyapımız ve yeni nesil nakliye araç filomuz ile hem bireysel hem de kurumsal taşınma süreçlerinizde yanınızda bulunuyoruz.

Kurumsallaşan nakliyat sektöründe, taşınma ihtiyaçlarınıza yanıt verecek çok sayıda nakliyat firması bulunmaktadır. Ancak her firmadan eşdeğer kalite ve güvenirliliği beklemek gerçekçi yaklaşım olmayacaktır. Bu yüzden ister bireysel, ister de kurumsal olsun fark etmeksizin eşyalarınızı emanet edeceğiniz nakliyat firmasını seçerken titiz bir şekilde hareket etmeye özen göstermelisiniz. Eşyalarınızın güvenliği başta olmak üzere taşınma sonucunda mağduriyetinize yol açabilecek nakliyat firmalarından kaçınmalısınız.

Nakliyat firmasını seçerken kurumsal ve profesyonel hizmet sunmasına dikkat etmeniz çok önemlidir. Bunun dışında seçeceğiniz nakliyat firmasının;

 • Nakliyat sözleşmesi yapması,
 • Nakliyat sigortasının olması,
 • Referanslarının kaliteli ve güçlü olması,
 • Güvenilir olması,
 • İhtiyaçlarınıza göre nakliye planlaması/programlaması yapması,
 • Ücretsiz ekspertiz sunması,
 • Güler yüzlü ve şeffaf hizmet sunması,

Gibi kriterleri değerlendirebilirsiniz. Bu kriterlere dikkat ederek yapacağınız nakliyat firması seçimleriniz sayesinde sorunsuz, güvenilir ve kesinlikle ekonomik bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz.

Nakliyat Hizmeti Nasıl Olmalı?

Taşınmak için Zeytinburnu nakliyat firmamıza yapacağınız başvurularınız, tarafınıza detaylı bilgilendirme sağlanmasıyla yanıtlanmaktadır. Firmamız her zaman şeffaf, güvenilir ve kaliteli hizmet ilkesine bağlı şekilde hareket etmektedir. Bu sayede her zaman olduğu gibi günümüzde de siz değerli Zeytinburnu sakinlerine hem şehir içi hem de şehirlerarası taşınmalarınızda uluslar arası standartlardan yararlanma fırsatı sağlayabiliyoruz.

 Nakliyat hizmetlerinin kaliteli ve güvenli bir şekilde sunulabilmesi için öncelikli olarak sunulacak hizmetin detaylarının belirlenmesi gerekir. Firmamız, bireysel veya kurumsal fark etmeksizin tüm müşterilerine ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlamaktadır. Taşınmak için yapacağınız başvurularınız neticesinde nakliye süresi, nakliye ücreti ve diğer detayları ekspertiz raporu üzerinden belirliyoruz. Böylelikle sizlere daha güvenilir ve daha doğru bilgilendirme sağlayarak, taahhütlerimizi belirleyebiliyoruz.

Ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz Zeytinburnu nakliyat firmamızın ekspertiz hizmeti çerçevesinde;

 • Taşınacak eşya miktarı/yoğunluğu,
 • Eşyanızın taşınacağı güzergah uzunluğu,
 • Güzergahta yer alan ücretli otoyol, park vb. detaylar,
 • Eşyaların alınacağı ve indirileceği kat sayısı, binada asansör olup, olmadığı,
 • Taşınacak eşyaların şekil, nitelik ve boyutları,

Uzman eksperlerimiz tarafından değerlendirilir. Eksperlerimizin değerlendirmeleri sonucunda bir ekspertiz raporu hazırlanır. Hazırlanan rapor sayesinde siz değerli müşterilerimize nakliye süresi, nakliye ücreti ve diğer nakliye detaylarıyla ilgili olarak firmamızın tarafınıza taahhütleri iletilebilir.

 Firmamız tarafından ekspertiz raporu üzerinden bir nakliyat sözleşmesi hazırlanır. Nakliyat sözleşmesi dahilinde tarafınıza nakliye işlemiyle ilgili sunduğumuz tüm taahhütlerimiz detaylı şekilde belirtilir. Böylelikle firmamız üzerinden alacağınız nakliye hizmetinin tüm koşullarının yasal olarak güvence altına alınması ve herhangi bir olumsuz durumda hak kaybı mağduriyeti yaşamamanız güvence edilir.

Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Ev veya ofisinizi taşımak durumunda kaldığınızda doğal olarak düşüneceğiniz en önemli konu maliyet olacaktır. Günümüzde pek çok kişi profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri yerine imece usulü taşıma yöntemlerini daha ekonomik olarak görüyor. Ancak imece usulünde uygun olmayan nakliye ekipmanları ve araçları ile birlikte bilgisiz kişiler tarafından taşımanın gerçekleştirilmesi çok ciddi riskleri ortaya çıkartıyor. Özellikle de imece usulü yapacağınız taşımalar eşyalarınızın kaybolmasına ya da fiziksel olarak ciddi tahribata uğramasına neden oluyor. Bu durumda adeta astarı yüzünden pahalıya gelmeye neden olarak çok ciddi maliyetler ile karşı karşıya kalmanıza yol açıyor. Bununla birlikte maddi değerinin dışında manevi değeri de olan eşyalarınız açısından geri döndürülemez durumlarla karşılaşmanıza neden oluyor. Zeytinburnu nakliyat firmamızın profesyonel hizmetlerini kullandığınız takdirde bu tip sorunlarla karşı karşıya kalmıyorsunuz.

Nakliyat ücreti konusunda sabit uygulamalar yerine müşteriye özel uygulamalar çok daha kaliteli ve çok daha ekonomik bir taşınma imkanı sağlamaktadır. Nakliye ücretinin belirlenmesinde müşterinin eşyalarının miktarı, gidilecek mesafe, gerekli olan nakliye aracı ve personel sayısı gibi değişkenler etkilidir. Bu nedenle de evinizi veya ofisinizi taşımak zorunda kaldığınızda nakliye maliyetiyle ilgili net bilgi alabilmek için Zeytinburnu nakliyat firmamızdan teklif almalısınız.

Firmamız tarafından nakliye fiyatları belirlenirken, müşteriye özel hareket edilmektedir. Nakliye için gerekli araç kapasite ve özellikleri, personel sayısı, personel uzmanlıkları(marangoz, sıhhi tesisatçı veya elektrik teknisyeni vb.) gibi kriterleri göz önünde bulunduruyoruz. Bunun için Zeytinburnu nakliyat olarak yapacağınız nakliyat hizmeti başvurularınızda ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Eksperlerimiz tarafından nakliyeye ilişkin tüm ihtiyaçlarınız somut bir şekilde belirlenerek, sadece bu ihtiyaçlara odaklı olarak bir nakliye programı ve dolayısıyla nakliye fiyatı belirlenir. Bu sayede de hem daha kaliteli ve güvenli hem de daha ekonomik fiyatlarla evinizi taşıyabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Neleri Kapsar?

Firmamız, evden eve nakliyat sürecine ilişkin tüm aşamaları sizin adınıza profesyonelce yerine getirmektedir. Zeytinburnu nakliyat firmamıza başvuruda bulunduktan sonra sizin yapmanıza gerek olan herhangi bir işlem kalmamaktadır. Böylelikle biz sizin adınıza eşyalarınızı yeni evinize taşırken, sizde günlük işlerinizle ilgilenmeye devam edebilirsiniz. Evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında;

 • Demonte(sökme) gereken eşyalarınızın demontaj işlemleri uzman personellerimizce gerçekleştirilir.
 • Eşyalarınız boyut, şekil ve niceliklerine göre uygun olan 1.sınıf kalitedeki ambalajlama malzemeleriyle paketlenir.
 • Paketlenen eşyalarınız uzman nakliye personellerimizce, sadece ev eşyası taşımak üzere dizayn edilen nakliye araçlarımıza yüklenir.
 • Nakliye aracına/araçlarına yüklenen eşyalarınız hassas ve hızlı şekilde yeni adresinize ulaştırılır.
 • Yeni adresinizde eşyalarınız araçtan indirilerek, dairenize taşınır. Ayrıca eşyalarınızın ambalajlarından çıkartılması işlemi de yine personellerimiz tarafından gerçekleştirilir.

Evden eve nakliyat işlemlerini firmamızın uzman ve deneyimli ekiplerince kaliteden ve güvenlikten ödün vermeden süratle yerine getirilir. Böylelikle bu zorlu, yorucu ve stresli taşınma sürecini en konforlu şekilde Zeytinburnu nakliyat firmamız aracılığıyla atlatabilirsiniz.

Nakliyat Süresi Ne Kadardır?

Nakliyat hizmetlerinde işlem süreleri, müşterilerimizin taşınan eşyalarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Her zaman kaliteyi ve güvenliği ilk sırada tutan Zeytinburnu nakliyat firmamız, yorucu ve stresli taşınma sürecinin aynı zamanda kısa sürede tamamlar. Nakliyat süresinin ne kadar olacağı firmamızın ekspertiz çalışmasıyla önceden belirlenir ve tarafınıza bildirilir. Ekiplerimiz nakliyeye başlanacak saatte adresinizde hazır olur ve sözleşmede belirtilen süre içerisinde tüm taşıma işlemini tamamlamış olur.

Zeytinburnu ilçesinden İstanbul’un tüm ilçelerine yapacağınız şehir içi nakliyat işlemleriniz aynı gün içerisinde tamamlanır. Ancak taşınacak eşya miktarının fazla olması durumunda(örneğin birden fazla katlı villa vb.) taşıma süresi 2 gün olarak belirlenir. Bu süreler, firmamız tarafından nakliyat sözleşmesinde açıkça belirtilir ve tarafınıza hizmet sunumu öncesinde net şekilde aktarılır. Böylelikle taşıma sürecinde meydana gelebilecek aksaklıklar neticesinde nakliye süresinin uzaması sonucunda mağduriyet yaşamamanız güvence edilir.

Nakliyat işleminin İstanbul dışına yani şehirlerarası olarak yapılması gerektiğinde ise standart taşıma süresi 2 gün olarak belirlenir. Güzergah uzunluğuna göre bu süre artabilir. Ancak yine bu öngörülen ve taahhüt edilen taşıma süreleri tarafınıza işlem öncesinde net şekilde aktarılır.

Garantili Nakliyat Nedir?

Nakliyat hizmetlerinde garanti en çok dikkat etmeniz gereken hususlardan birisidir. Maddi ve manevi değeriyle sizin için çok önemli olan eşyalarınızı emanet ettiğiniz firmanın, eşyalarınıza gereken özeni göstermesi açısından bu kriter önem taşır. Çünkü garantili nakliyat hizmetlerinde eşyalarınız paketlenme aşamasından, yeni adresinizde paketlerinden çıkartılana kadar doğrudan nakliyat firmasının sorumluluğunda bulunur.

Zeytinburnu nakliyat olarak bu taşıma süreci boyunca eşyalarınızı garanti kapsamına alarak, herhangi bir olumsuz durum halinde hak kaybı veya mağduriyet yaşamamanız yasal olarak güvencede olması sağlanır.

Aldığımız güvenlik önlemlerine rağmen eşyalarınızın zarar görmesi, kaybolması durumunda nakliyat sigortamız devreye girerek zarar ve mağduriyetinizin en hızlı şekilde giderilmesini taahhüt eder. Bununla birlikte firmamızın nakliyat ücreti ve nakliyat süresi gibi hizmet kalitesini oluşturan taahhütlerine aykırı durum ve hareketlerde yine sigorta kapsamında bulunur. Bu tip eylemlerden doğabilecek mağduriyetlerinizde sigorta kapsamında bulunduğundan, sigorta devreye girer.  Böylelikle Zeytinburnu nakliyat olarak siz değerli ilçe sakinlerine hem bireysel hem de kurumsal tüm taşınma işlemlerinizde güvenilir, şeffaf ve kaliteli bir nakliyat hizmeti sunabiliyoruz.